Destek Hattı


0 232  483 52 23

ELEKTRİK TESİSAT İŞLERİElektrik Tesisatı bir yapının tüm ısı, ışık ve güç kaynağını iç mekânlara merkezden dağıtımına elektrik tesisatı denir. 
 
Genel olarak iki yöntem uygulanır. Sıva altı ve sıva üstü elektrik tesisat işlerinde profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.
 
Elektrik tesisat projelerinde tamamen size özel çözümler üretiyor ve bütçenize en uygun en kaliteli elektrik malzemelerini belirleyerek uzun ömürlü tesisat sunuyoruz.
 
Unutmayın yapının elektrik tesisatı ne kadar iyi olursa sizin için o kadar güvenli bir ortam oluşacaktır.
 
Tesisat hazırlanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de topraklamadır. Sağlıklı bir topraklama yapılmadığı takdirde elektrikle çalışan cihazlarınızda sorun yaşamanız olasıdır.
 
Ayrıca her türlü elektrik arızalarında hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.
 
Müşterilerimize, elektrik proje danışmanlık hizmetleri kapsamında elektrik ve elektronik projelerinin hazırlanması, elektromekanik, otomasyon, danışmanlık, kontrolörlük ve proje yönetimi gibi konularda destek sunmaktayız.
 
Her türlü konut, toplu konut inşaatları, avm inşaat projeleri, fabrika inşaatları, plaza inşaatları vb. konularda elektrik taahhüt işleriniz için çözümler sunuyoruz.
 
Ev ve ofislerinizde elektrik tesisatı sorunlarının çözümü ve inşaat projelerinizin elektrik tesisatı kurulumu için malzeme temininden uygulamasına kadar tüm etaplarda hizmet veriyoruz.

 SOSYAL MEDYA

© 2016 - TF Elektrik Tüm Hakları Saklıdır.
Aydınlatma Sistemleri Elektrik Taahhüt ve Projelendirme Trafo | Kablo kanalı işleri Perakende ve Toptan Satış Elektrik Arıza Bakım ve Onarım Elektrik Tesisat İşleri Kompanzasyon Tesisi