Destek Hattı


0 232  483 52 23

ELEKTRİK ARIZA BAKIM VE ONARIMFirmamız, yakın çevresine muhtelif elektrik arızası ve bakım onarım konularında ; uzman ve teknik ekibiyle, bilinçli bir sorumluluk anlayışıyla, müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir.
 
 
Elektrik projeleri ile hazırlanan tesisatların binalara döşendikten sonra belirli süreler ile bakımının yapılması gerekmektedir. Elektrik oldukça ciddi bir konudur. Bakımlar sayesinde oluşabilecek en ufak bir sorunun bile erken tespit edilmesi ve önlenmesi ileride çok büyük tehlikelere karşı önlem alınmasını sağlamaktadır. Tesisat ile ilgili problemler yaşanmaması için düzenli olarak bakım yaptırılması ve koruyucu devre elemanlarının kullanılması gerekmektedir.
 
 
Mevcut tesisat ve tesislerinizde, bakım onarım, yenileme, iyileştirme, çalışmaları, trafo postaları, Alçak Gerilim ve Orta Gerilim tesislerinizde koruyucu bakım inceleme etüt yapılması, çözüm önerileri ve projeleri oluşturulması, size özel çözümlerde rehberlik uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.
 
 
Yapılacak olan bakımlar önceden tespit edilerek iş programı çerçevesinde gerçekleştirilir.


SOSYAL MEDYA

© 2016 - TF Elektrik Tüm Hakları Saklıdır.
Aydınlatma Sistemleri Elektrik Taahhüt ve Projelendirme Trafo | Kablo kanalı işleri Perakende ve Toptan Satış Elektrik Arıza Bakım ve Onarım Elektrik Tesisat İşleri Kompanzasyon Tesisi